DZIEŃ DOBRY

Nazywam się Anna Szyksznian i jestem projektantką stojącą za Shapy Design Studio. Bazując na moim wykształceniu, zainteresowaniach oraz doświadczeniu zawodowym ciężko byłoby się spodziewadzać, abym mogła pracować w innej branży niż kreatwna. Działam zawodowo w obu dziedzinach - grafice komputerowej oraz ilustracji.
Ukończyłam Liceum Plastyczne w Szczecinie na kierunku Reklamy Wizualnej, oraz Akademie Sztuki w Szczecinie na kierunku Grafiki Projektowej. 
Dziedziny w których głównie się poruszam to branding, identyfikacja wizualna, projektowanie logo, projektowanie stron, projektowanie materiałów reklamowych do druku oraz internetu, magazyny i katalogi, ilustracja oraz concept art. Pracuje zarówno w technikach tradycyjnych jak i cyfrowych - często mieszając je ze sobą.
Dzięki umiejętnościom w grafice projektowej jak i ilustracji - mogę połączyć aspekty obu tych dziedzin w projektach, które tworzę - kreaując nowe wartości wizualne i prezentując wysokiej jakości usługi.


Jeśli jesteś zainteresowany współpracą - możesz się ze mną skontaktować za pomocą strony, e-mail lub poprzez kanały social-media. 
studio.shapy@gmail.com​​​​​​​
Powrót do góry